| BlueShaRk_2770 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu pc-u...
cand incerc sa intru pe local disc (C) imi da o eroare de genu" the application failed to initialize properly (0x0000005). click on ok to terminate the application" pls care stie sa-mi spuna [FuNdIK}?

Răspuns Câştigător
| DodoKan a răspuns:

Formateaza-l. e cel mai practic si eficient.

1 răspuns:
| BlueShaRk_2770 explică:

Salut, am gasit o rezolvare la problema mea fara a fii nevoie de formatare...
1.click start.
2. dublu-click pe control panel.
3.click pe performance and maintenace.
4.click pe administrative tools.
5. dublu-click pe computer management
se va deschide o noua fereastra in care da-ti. DISK MANAGEMENT
apoi va va aparea partitiile dvs. disk local (C), disk local (D), acum da-ti click dreapta pe partitia care nu va functioneaza, si apoi open sau explore, la mine nu a functionat disk local (C)...metoda care v-am prezentat-o este in Caz de URGENTA!
bft!