| Shukacu a întrebat:

Salut am si eu o problema cu un joc apare asa cand intru in My Computer la cd drive apare asta >--- Cd Drive (Fhappy The Saboteur(tm)
si e jocu acolo si nu stiu cum sa-l sterg ca nu apare delete.

Răspuns Câştigător
| GăbițuGabriel a răspuns:

Salut, dai click dreapta pe el si dai "Eject" apoi de duci in Daemon Tools ca presupun ca asa ai facut jocul si dai "unmount image".winking

2 răspunsuri:
| IulianP a răspuns:

Nu-l poti sterge daca este in CD Drive. Probabil ca este o imagine ISO sau chiar un CD in unitatea optica.
Fa click dreapta si ai optiunea de Eject.

| sLowSpawN a răspuns:

Click Dreapta -> Eject