| T3NeX a întrebat:

Am si eu o problema cu un Mouse.Il bag in laptop, pornesc laptopul merge mouse-ul dar doar daca il misc daca il lasi nemiscat 10 sec sa zic..pana intra Mouse-ul in "stand bye". Dupa aia nu mai merge...Si imi apare in cltu drept de jos o eroare care dac dau pe ea imi zice " One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned, and Windows does not recognize it."! Imi face problema asta de cateva zile, pana acum nu mi sa mai intamplat asa ceva! Si nu e de la mouse... pentru ca am incercat mai multe si tot la fel imi fac.Dau funda celui care ma ajuta sa rezolv problema!

3 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Baga in alt port usb

| Alexandro9050 a răspuns:

Imi facea si mie la fel, dar cu stickul de internet. trebuie sa fie problema cu mufa. ori a mouse-ului, ori a laptop-ului

| T3NeX explică (pentru Alexandro9050):

Lam bagat in toate si imi face la fel, cineva mi-a zis ca e de la driver. s-ar putea sa fie de la driver-ele USB...