| AlexandruShark a întrebat:

Am si eu o problema. De cateva saptamani nu mai pot descarca nimic, cand dau sa descarc un anumit fisier in apare sus in lista, dar spune ca nu se sti timpul ramas, deci nu se ia. Sau cand se ia se opreste aproape la sfarsit, pur si simplu nu se mai ia sad. Am incercat pe Chrome sau Explorer dar pe astea doua se opreste la 99%, la sfarsit. Astept niste pararei. Dau funda la cel mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Încearcă o devirusare de sistem folosind un antivurs extern(butat de pe cd), apoi optimizează sistemul
Dacă nu dă rezultate(dacă ai Windows contrafăcut sau românizat cu loadere și alte dobitocenii de-astea nu va funcționa)
Dacă știi că folosești soft contrafăcut(jocuri descărcate de pe serveru ăla unde toți vreți invitații, servere conexe cu ăla, etc) resoftează sistemul dar nu înaninte de a repara daunele prostiilor instalate(aplicații contrafăcute(a NU se confunda cu cele cu licență furată) și loadere) de pe hard disc(sector de boot virusat, bad-uri logice, etc) și nu mai folosi așa ceva nici o dată. Succes

| AlexandruShark explică (pentru DeyCj):

Iti multumesc pentru ajutor!

4 răspunsuri:
| maturgrizonat a răspuns:

Incearca sa descarci acelasi fisier cu antivirusul oprit/dezactivat!

| 00stely a răspuns:

Trebuie reinstalat sistemul de operare ( de ex Xp, Vista, Windows 7, 8, 8.1, 98, 2000, linux, etc.)

| AlexandruShark explică (pentru 00stely):

Altfel nu se poate rezolva problema? Decat cu reinstalarea windows-ului?