| Lupu2k a întrebat:

Salut am si eu o problema.
De cateva zile mi se blocheaza laptopu când incerc sa intru pe roblox apas pe el si mi se blocheaza tot laptopul si trebuie sal inchid ca sa-si revina dar nu face asa si la jocurile de pe steam cum ar fi unturned doar pe roblox face asa nici nu pot sa intru pe el cum apas se blocheaza si nu pot face nimic.
Aeti vreo idee?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai mai jucat jocul asta pe acel laptop? Nu-ti da vreo eroare in care scrie ceva?

| lpavel a răspuns:

Jocul e cumparat sau,, descarcat?"

| Rexofere a răspuns:

Incearca sa stergi Roblox-ul si sa il instalezi iar. Poate merge