| mEnjoy a întrebat:

Salut, am si eu o problema despre Need for speed Most wanted Multiplayer m-am jucat cu prietenii prin programul pLan dar dupa ce am dat un restart la pc nu-mi mai mergea programul cand selectam jocul Need for speed Most wanted trebuia sa-mi apara in caseta a doua jocul selectat dar nu-mi aparea oare de ce?
Cine ma ajuta sau stie o alta metoda sa ma joc Need for speed Most wanted Multiplayer ii

1 răspuns:
| metin2crz a răspuns:

Habar nu am. fa-ti cont pe ea games sau joaca nfs world online.