| Drragos a întrebat:

Am si eu o problema. Dupa ce termin de facut ceva in Photoshop, si vreau sa salvez in format Photoshop (*.PSD;*.PDD), pentru a putea sa lucrez la el mai tarziu, dar cand intru in el imi spune ca Windows-ul nu il poate deschide acel file, si ma pune sa caut un program care il poate deschide, selectez photoshop dar nu merge. Pe Desktop unde il salvez, iconita este aceea alba cu o mica fereastra pe ea, care de obicei se pune la fileurile care nu pot fi citite cu vreun program din pc-ul tau ..Am mai lucrat si inainte in PS, si nu am avut niciodata problema asta... ma poate ajuta cineva va rog? Daca vreau sa o salvez in format JPG, respectiv imagine, merge si o pot vizualiza, dar nu si in format PS. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| piticuz a răspuns:

Probabil din cauza ca nu l-ai instalat cum trebuie sau pentru ca a expirat key-ul. Incearca sa instalezi alta varianta sau luat din alta parte happy cu alt key (bineinteles, inainte, sterge-l pe cel vechi).

2 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta run by administrator.

| pozeanimate a răspuns:

Descarca un psd de pe net, nu cred sa fie aceiasi problema
eu cred ca tu stergi extensoa la formatul psd
incearca descarca psd de pe net si vezi ce zice