| alex2009 a întrebat:

Salut am si eu o problema ieri am instalat Opera si eram super incantat de opera dar a inceput sa ma dezamageasca acum va scriu de pe Internet Explorer ca pe opera am facut febra la degete cate clicuri am dat sa dau un raspuns unei intrebari. Mai pe scurt cand scriu intrebarea sau raspunsul si dau sa il public nu se intampla adica nu pot publica nimic. Opera este incompatibila cu TPU sau ce se intampla? Mai foloseste cineva Opera?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, in sfarsit ti-ai revenit! la mine totul este in regula cu Opera. happy

| asko a răspuns:

Poate reactioneaza un pic mai greu
incearca si firefox big grinbig grinbig grin
sa vezi cate clickuri nu ai sa dai daca iti instalezi cateva pluginuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine singura problema pe care o aveam cu opera era ca nu puteam sa descarc nimic de pe filebox, deci e cam nasol cu opera.

| metonst54 a răspuns:

Google Chrome e mult mai bun decat opera si firefox si e compatibil cu TPU

| Camiii98 a răspuns:

Pe Opera nu poti face multe.
Mai bun e Google Chrome sau Mozila Firefox. Am folosit si eu Opera si nu este buna de fel. Se tot bolcheaza, si nu te lasa sa postezi ceva, sau daca te lasa, iti da raspunsul de vreo 10 ori!
Funda sper big grin