| AliceCorina13 a întrebat:

Salut.Am si eu o problema la mouse si la cel vechi si la cel nou.Sa va explic cu sta treaba.O sa va dau un exemplu si acela este si problema.
Cand intru in cunter-strike(CS) imi merge cam naspa mouse-ul,mai bine zis mi se inteapa pentru cateva secunde.O alta problema si cea care ma pune pe ganduri este ca atunci cand am orice arma in mana si trag in cineva sau in ceva mi se schimba instantaneu pe bomba(flash, etc) si mi se intampla foarte des asta.Stie cineva cum pot rezolva si eu asta, daca da lasa-ti un raspuns aici sau add skype big grinorin.fkz

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

E din cauza cfg daca vrei sa te ajut mai mult eventual sa ti dau alt cfg da add skipe Pisicel4 (funda?)