| Kvelertak a întrebat:

Am si eu o problema la Mozilla Firefox. Nu de mult, s-a instalat un toolbar deodata cu un joc. Ok, toate bune si frumoase, pana nu mai pot accesa nici un site de videoclipuri (ex: Youtube.). Toolbarul se numeste iPumper. Nu il pot sterge nici de la add-ons de pe Mozilla, nici de la CP, Uninstall program... va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

E virus cred.Descarca si instaleaza Malwarebytes Anti-malware si dai un quick scan si vezi daca gaseste ceva si daca da dai Remove.

| Kvelertak explică:

Nu mai trebuie. s-a sters de la sine.