| twyster90 a întrebat:

Am si eu o problema si nu stiu cum s-o rezolv.Mam apucat de PES6 online pe pes6j.net si imi trebuie patchul deemez 6.0.Eu l-am downloadat si trebuie sa folosesc DKZ studio pentru a putea sa patchuiesc jocul.Si fac exact ca in tutorialul de pe site si dau open la fisierul 0. text. Dupa imi apare pe randuletele alea albe fisiere pe nume unknow001 002 multe cam pana la 00999.Am cautat pe google si pe youtube rezolvarea dar nu o gasesc ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| RuscanuDanielVasile1995 a răspuns:

Pai uite problema, am o rezolvare dar nu stiu daca o sa mearga.
1.Deschide Paint si pune fisierul in el ca sa vezi daca poti citi.
2.Deschide-l cu un alt program din calculator.