| anamaria93 a întrebat:

am si eu o problema. Vreau sa-mi cumpar un telefon de pe net, de pe site'ul www.vodafone.ro, si am vreo 900 de puncte, cum pot sa cumpar telefonul acela, cu aceste puncte? Nu gasesc nicaieri unde pot sa cumpar cu puncte. Ajutati-ma dau FUNDITa :X:X / /

1 răspuns:
| n30x a răspuns:

E mult mai usor sa mergi la o reprezentanta Vodafone online se pot face incurcaturi eu nu prea am incredere in Vodafone imi bagau la abonament lunar 2-3 euro in plus pana m-am prins si am cerut factura detaliata.