| shtephan a întrebat:

Am si eu o rugaminte.
Am scris vreo 2 DVD- uri prin Nero si acum nu mi le citeste. Care ar fi problema? va rog ajutati- ma!

4 răspunsuri:
| Delete a răspuns:

Da la ce leai pus si nu le citeste?

| lly a răspuns:

Probabil le-ai tras la viteza mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai zgariat dvd`u fara sa-ti dai seama, posibila orce varianta... un DVD/CD se poate zgaria sau pata cu unele substante care acapareaza o parte din DVD/CD si nu mai sunt bune de nimic, adica nu le mai poate citi nici cel mai bun DVD-Reader

| shtephan explică:

Pai cand vreau sa "ard" dvd-uri sau cd-uri, mi le face, nici o problema pana aici. Dar cand vreau sa vad daca au fost scrise nu mi le arata... imi zice ca CD- ul Drive empty. Daca ar fi problema vitezei mi'ar aparea o eroare ceva. Trebuie neaparat sa merg la "Service" cu el?