| Heheuiui a întrebat:

Salut, am si eu router de la digi AR4010 si am probleme cu el nu mai merge ft bine netul daca stau la 5m de el dispare semnalul ce pot face?

3 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Chestia asta se întâmplă pe orice device conectat la el?

Ai adus recent în camera cu routerul chestii care îi pot ecrana semnalul?

| monika2000 a răspuns:

E posibil sa ai prea multe dispozitive conectate la el. Kaon AR4010 e cam slabut ca hardware.
Solutia ar fi sa ai maxim 2-3 aparate conectate la el.

PS:Vezi sa ai parola pusa pe Wifi ca nu cumva sa se fi conectat un vecin.

| Heheuiui explică (pentru monika2000):

Nu stiu ce are dar uneroi merge ft bine alteori deloc bine o sa incerc sa il schimb