| LeonardRe a întrebat:

Salut am si eu un Samsung star 2 imi puteti da site-uri de unde pot lua jocuri si aplicati pentru taciscreb(nu asa se scrie da...) gratis si faine dati-mi mai multe site-uri va rog funda

5 răspunsuri:

O sa fii dezamagit in ceea ce o sa-ti zic dar asta e! Pentru Samsunt Star2 nu sunt multe aplicatii/jocuri de ce? pentru ca are sistemul de operare BADA este unul vechi caut pe site-ul lor big grin! Succceswinking

| cflorin11 a răspuns:

Vei fi dezamagit dar pentru Samsung star 2 nu prea sunt aplicatii si jocuri deoarece are sistem operare BADA un sistem vechi. cauta pe siteul lor oficial

| Druai a răspuns:

Salut intri aici :http://badahub.com/ Si vezi acolo cam ce aplicati/jocuri vrei.Multa bafta!

| AnduKinder a răspuns:

Ce zici de magazin play sau 1mobil market