| Angelworld a întrebat:

Salut am si eu un telefon nokia e71 si am o problema... nu vibreaza... am incercat sa il dau din setari cu Vibrare si Sonerie dar nu vibreaza. am incercat sa il pun pe silentios si la fel. PLS HELPPPPPPP@@@@@@@@@@@@@@@@@@ cine rezolva problema are funoi

1 răspuns:
| DellllYyYA a răspuns:

Buna. eu am telefon Nokia N71 s nu stiu cum sa il dau pe silentios fara sa mai vibreze. la mine daca apesi pe # intra in silentios! Poate imi spui si mie cum sa il dau pe silentios fara vibrati.