| PinkyPu a întrebat:

Am si o intrebare... dintre Lg Optimus L5 si Samsung Galaxy Mini 2 pe care l-ati alege si de ce?

6 răspunsuri:
| Daniel_Ingustu_1979 a răspuns:

Mini 2! Pt ca e SAMSUNG!

Răspuns utilizator avertizat
| Prici a răspuns:

Http://www.compare-cellphones.org/LG-Optimus-L5-vs-Samsung-Galaxy-mini-2

O confruntare directa dintre SG mini 2 si LG optimus l5

Eu as alege LG optimus l5 mai ales pentru ca are android 4.0 si ecran mult mai mare si este mult mai fashion si mai subtire;)

Funda?

| sltlp a răspuns:

Eu as alege Samsung-u. o fi avand LG-ul ics, dar LG optimizeaza softul ingrozotor. sasumg macar ac o treaba mai buna. Si sincer, aspectul nu ma incanta la LG

| Rossey a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2 deoarece este mai performant si cred ca ai avea mai mult de castigat.Samsung este o marca mai buna decat LG

| smandyy98 a răspuns:

Referitor la ce a spus rossey Samsung este o firma mai mare dar cine face Lg tot compania de la Samsung sunt 2 firme prin colaborare eu asi alege l5 am mini 2 si fac o comparatie intre ele atata spun LG optimus l5 - 16M culori Samsung mini2 -culori conteaza foarte mult in plus l5 are o baterie mai puternica