| RoxanaCher a întrebat:

Am Sims 2 Seasons si nu stiu ce sa mai fac la joc! Imi puteti da niste idei despre ce fel de familii sa fac, ce sa mai costruiesc etc.

3 răspunsuri:
| katalyn27 a răspuns:

Ai putea incerca sa te ti de o familie, si sa te joci cu ea pana la batranete, fara coduri, atunci e calumea, dupe ce moare faci alta familie si bagi in aceeasi casa, si iar atunci e calumea.

| dodicuta a răspuns:

Fa-ti un sat numai cu oameni "floare".

| AmyGoga2277 a răspuns:

Pai,eu ti-as zice, sa creezi o femeie si o adolescenta, pe femeie sa o muti si joaca-te cu adolescenta pana ea va muri, apoi, joacate cu copii ei si fa o mare familie.