| Butnariu_Ovidiu_1996 a întrebat:

Salut.Am un Allview P5 Quad care dupa ce conectez castile incepe muzica automat dupa un timp.Chiar daca ascult radio,dupa un timp incepe muzica,iar radioul este oprit.Iar cand scot castile, muzica se inchide.Am descarcat alt player pe langa cel din telefon si programul de muzica din telefon incepea automat si rula in acelasi timp cu cel descarcat(cel din urma deschis de mine). Melodiile le ia in ordine,iar cand opresc una dupa un timp se reia de unde a ramas.E stricat telefonul, pentru ca din seteri nu am gasit numic? Mersi.

Răspuns Câştigător
| sikra0604 a răspuns:

Poate daca incerci cu un alt tip de casti, nu v-a mai face asta

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Ai incercat in setarile playerului?
Eu folosesc Poweramp si are in setari aceasta optiune, e utila, doar bag castile si pun telefonul in buzunar, nici nu il deschid si muzica porneste,

| A000000000 a răspuns:

E bun telefonul? merita sa-l cumpar? Alta problema ai mai avut cu el?

| Butnariu_Ovidiu_1996 explică (pentru A000000000):

Inca functioneaza, dar am cam stricat mufa de la incarcator-cablu de date, doar intr-o singura pozitie se mai incarca.Merge pe el GTA Vice city fara probleme, dar gta sa nu merge.Cut the rope 1&2 perfect si The Room 1 si 2 sunt bestiale. Youtube-ul merge bine si castile, se aude bine cand nu sunt posedate(acasa nu se intampla, doar cand meg la padure, o fi ceva cu copacii).Mai pui ceva si iti iei un Allview mai bun sau chiar un GSmart Saga S3(cel pe care il am acum)