| Pisel a întrebat:

Salut am un aparat foto Canon 550A am facut poze cu el si cand sa descarc pozele calculatorul nu-l mai vede ati intampinat asa ceva si care este rezolvarea am instalat de curand windous 7

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Du-te aici, la "drivers and software" selectezi sistemul si te uiti la "drivers". Daca nu gaseste nimic, te uiti la "software" si descarci si instalezi:
ImageBrowser EX 1.1.0a for Windows
CameraWindow DC 8.8 for Windows
Restart si vezi daca merge.
http://www.usa.canon.com/......rshot_a550

| gelu1970 a răspuns:

Probabil iti lipsesc drivere. windows 7 si windows 8 nu se compara cu xp. daca pc iti suporta w7 ai facut o alegere buna.

| bistrita1984 a răspuns:

Corect, instaleaza batranu XP care-si face treaba all time, daca unu instaleaza 7 dupa el toti,

| kristy2310 a răspuns:

Baga ma xp este mai bun..si eu am 7 si e de **** rau...scz de limbaj