| madelf a întrebat:

Am un aparat foto de la genius "digital camera g-shot p6533", iar acum ceva ani am scapat-o pe jos si s-a inchis... i-am scos bateriile si i le-am bagat la loc.Cand am repornit-o obiectivul nu se mai deschidea...asa ca a trimis-o tata la bucuresti, dar a venit inapoi cu un bilet pe ea pe care scriea"obiectiv blocat":-|
Ii mai pot face ceva? daca da...cam cat m-ar costa?:-s

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa-o duci la un specialist obisnuit cu astfel de aparate blocate, sau o poti duce la firma care a fabricato sau mai curand bag-o in containere.