| antonii a întrebat:

Salut.Am un blog pe google public si cu un domeniu.tk de le freenom si vreau sa pun reclame pe el cu adsense.Cand am creat cererea pentru adsense mi-a cerut si site-ul pentru care il fac si am pus acest blog.Acum am contul dar pe blog la castiguri imi spune ca nu corespunde criteriilor.De ce?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Google are o groaza de conditii pe care trebuie sa le respecti pentru a cere monetizare. Sunt sigur ca nu le respecti pe toate

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Cumpara un domeniu.ro, fa un site serios si pe urma incearca sa pui reclama pe el.

| antonii explică (pentru Dismally):

Ce nu intelegi cand spun ca am un blog?

| Dismally a răspuns (pentru antonii):

Care este diferenta dintre un blog si un CMS? happy