| SWΔG a întrebat:

Salut,am un Dell optiplex gx 620, cu win 7 instalat., cand instalez programul nero nu-mi vede unitatea optica. cum pot rezolva problema?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai incercat si alte burnere gen Ashampoo Burning Studio? Nu-ti vede deloc sau da o eroare ceva?

| SWΔG explică:

Cand trebuie sa inregistrez ceva imi zice destinatia inregistrarii adica driverul, nu-mi vede unitatea optica am instalat driverul unitatii optice si nimic, win -ul i-mi vede unitatea optica pot vedea dvd, cd problema este cand vreau ca inreg ceva cu nero