| eduardpetrolistul a întrebat:

Am un golf 5 plus si un cd player RCD 300 original de golf si doresc sa achizitonez un modulator fm,mai am unul dar este mai vechi si doresc ceva cu bluetooth, sa nu mai stau sa fac cd -uri mereu, am cateva modele ce părere aveți ceva pana la 100 de lei?

Am cateva modele

Modulator FM Akai FMT-C57BT, bluetooth, 2 x USB, functie player MP3

Modulator FM auto PNI Valentine V880, Bluetooth, USB, incarcare rapida dispozitive mobile prin QC 3.0, compatibil cu Siri si Google Assistant

Răspuns Câştigător
| Adrian5575 a răspuns:

Cu drag happy

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bune toate alea citate de tine, ia-ți unul!

| Adrian5575 a răspuns:

Eu as merge pe acel PNI, parca am mai multa incredere decat in akai.

| eduardpetrolistul explică (pentru Adrian5575):

Ok,mersii mult sa aleg PNI si pretul este bun

| Adrian5575 a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

Cu drag happy