| ionutz2715 a întrebat:

Am un home cinema 5.1 Next. si am o problema cu el... acum cateva luni, se aprindea si se auzea in boxe dar cu un bazait, apoi se aprindea si baraia foarte tare. pana cand intr-o zi nu s-a mai aprins delok...am descoperit ca are crapata o dioda. oare de la aia sa fie? big grin daca o schimb va merge sau?

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Trebuie vazut de ce a crapat dioda aceea posibil sa o schimbi si sa crape din nou dioda a crapat dintr-un motiv du-o la UN SPECIALIST NU ITI VA LUA MAI MULT DE 50 DE RON