| AndreiAnghel a întrebat:

Salut! Am un HTC evo3d, caruia i'au clacat castile de tot. La inceput se auzeau tare, clar, cu bass. In timp, si-au pierdut mult din calitate (nu mai au bass deloc, se aud EXTREM de incet).
Ce pot face? Inca am garantie la telefon, dar castile sunt acoperite de garantie sau nu? telefonul e luat din eMAG in aprilie anul trecut.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti cumpara altele.Castile nu sunt incluse.Desi ar trebui.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Cumpara altele

| AdyTZu15 a răspuns:

Si eu am avut o prolema cu castile de la un telefon cumparat de la eMAG dar au zis ca castile nu sunt incluse in garantie... funda plz?