| avganetz a întrebat:

Am un iPad si vreau jocul minecraft, dar nu-l gasesc gratis.Dau funda celui caremi da un site de unde-l pot descarca.P.S.:jocul vreau sa-l descarc direct pe iPad, nu pe PC apoi sa-l pun pe ipad.

3 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Ai facut jailbreak la ipad?

| valentino52 a răspuns:

Stii macar sa folosesti un iPad? Pai din Cydia il iei frate nu exista site sa downloadezi direct pe tableta! Si oricum din cate stiu nu mai merge sa iei aplicatii piratate de cand a disparut Installous.

| IonNecrutatorul a răspuns:

Cauta pe magazin play 4Share ia-l si de acolo poti sa iti iei minecraftul de pe magazin play care este 20 de lei gratis!
P.S. Pe 4Share inca mai este FlappyBird happy