| Alexz Razz a întrebat:

Am un iPod 4G de 8GB cu OS 4.3.1 si acum cateva luni am instalat cydia, acum as vrea sa ii fac update la OS. As dori sa stiu ce trebuie sa fac. ca am inteles ca este nevoie de un program pentru a salva SSH-urile sau ceva de genu. As dori sa imi zica cineva excat cum trebuie sa fac big grin
Multumesc anticipiat! Funda happy

2 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Arunca iPhone-ul la gunoi sau fa-l praf cu un baros de 10 kg (e mai amuzant) apoi cumpara un Samsung Galaxy S II si astfel te vei putea lauda cu un telefon bun, cel mai bun de pe planeta la ora actuala si lumea nu va mai rade pe ascuns ca ai un iPhone, un telefon mediocru la suprapret. Funda? big grin

| Alexz Razz explică:

Prietene, mai citeste odata ce am scris.