| marcelboss a întrebat:

Salut am un ipod touch generatia 2 si de fiecare data cand ii blochez touch-ul mi se inchide cu totul dupa 30 sec. Ce ar trebuie sa fac sa-mi ramane deschis ca la iphone? acord fundabig grin

3 răspunsuri:
| Pisla a răspuns:

Poate tii prea mult apasat pe butonul de on/off...cu care il pui in stand by. ca sa il faci ca pe un iphone trebuie sa apesi scurt, doar o data pe butonul negru, de sus.

| NePtTuUn a răspuns:

Pai stinge-l si reapridel

| marcelboss explică (pentru NePtTuUn):

Pai asa fac de fiecare data dar eu vreau sa-mi ramana pornit ca iphone-ul