| bigdady a întrebat:

Salut am un laptop acer si de o vreme kitul cu ce vine el instalat nu mai merge http://img297.imageshack.us/img297/2610/acereroare.jpg
daca reinstalez aplicatia pierd partitia cu restore system to factory default?
va multumesc sper ca stie cineva

1 răspuns:
| shalimar a răspuns:

Nu sunt cinestie ce cunoscatoare, dar stiu ca trebuie sa arzi pe un dvd system restore-ul, sa il ai in caz de iti da eroare din hard.incearca sa faci asta, si vezi daca merge.system restore este windowsul propriu-zis cu driverele care iti trebuiesc la laptop.nu pierzi partitia aia in nici un caz. pierzi tot ce este pe hard:filme, poze, melodii, jocuri, etc deoarece iti reformateaza hardul. dar acea partitie iti ramane acolo, fie ce-ar fi.