| AlinSeven a întrebat:

Salut am un laptop, are 4gb rami, 500gb hard, placa video de 2gb,si un processor Intel pentium de 1, 8.imi merge gta4 sau fifa 2014 pe el?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

O sa iti mearga. Fifa nu-i mare consumator de resturse, iar gta 4 totusi e din 2008... Deci o sa iti mearga.

2 răspunsuri:
| Shark08 a răspuns:

Sal da s-ar putea sa-ti mearga.
Dar iti recomand sa joci pes 2013 e mortal

| Denis_Ionescu_1995 a răspuns:

S-ar putea sa nu-ti mearga nici gta4 nici fifa deoarece ai procesorul prea mic, dar banuiesc ca este dual core si o sa-ti mearga cat de cat bine pe medium settings.