| seringa11 a întrebat:

Salut!
Am un laptop Asus TUF achiziționat acum aproximativ o luna și am o problema la portul LAN de internet (cel putin asa cred eu ca ar fi o problema). Când bag cablul de internet in laptop aceasta funcționează normal dar dacă îl mișc putin acesta se deconectează. Mai are cineva acest model de laptop și dacă poate sa mi spună dacă și la el se manifesta la fel?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cumva mufa asta face "figuri"?

https://www.spy-shop.ro/mufa-rj45-cat6.html?

| anonim3248 a răspuns:

Este de la mufă și trebuie să o fixezi bine cu ceva - o scobitoare băgată între mufă și partea de sus după ce bagi mufa în laptop.