| Waves a întrebat:

Am un laptop cu 8 gb ram. Imi arata doar 2, 5 usable. E cumva de la versiunea de 32 de biti a windowsului 7?

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Da trebuie sa instalezi un windows pe x64. x64 suporta memorie RAM mai mare de 3GB si functioneaza cu programe pe platforma x64 (care fac calcule mai complexe de ordinul la 2^64)

| Me2 a răspuns:

Da pentru ca versiuniile de 32 bit vad maxim 3.5, instaleaza versiunea de 64 bit + ca e mult mai stabila

| madbassist a răspuns:

Da, este de la faptul ca ai versiunea de 32 de biti. Instaleaza versiunea de 64 de biti si iti vor aparea toti 8.