| bbazadns23 a întrebat:

.am un laptop cumparat de 1 an Toshiba 4gb rami, 64 bit, 2hbhz si am windows 7 ultimate. Cand ma joc pe metin2 sau cs (jocuri destul de mici) incepe sa scoata mult aier cald si se aude ca si un avion... ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| IloveDamon a răspuns:

Cumpara-ti un cooler, incearca sa nu te mai joci asa mult pe el, pentru ca nu e un laptop de gaming, si se va strica usor, daca vrei sa te joci, scoate bateria si lasa-l la incarcat si sa fi sigur ca il ai pe modul de performanta inalta, pe care il setezi de la optiuni de alimentare in Windows.

neluL
| neluL a răspuns:

Trebuie desfacut si curatat de praf daca nu vrei sa se mai auda zgomot! In privinta caldurii, e normal sa scoata caldura, laptopurile lucreaza la temperaturi mai mari decat desktopurile, 50-75 grade.

| darriya a răspuns:

Am si eu Toshiba, mie mi se intampla cand bag un cd in el, se aude de parca ar decola avionul laughing

| mnthseby a răspuns:

Se forteaza. nu cred ca are nici placa video dedicata, insa ar trebui sa mearga. curatal de praf si cumparati un cooler