| unknown78 a întrebat:

Salut, am un laptop IMB model mai vechi si am o problema : wireless-ul imi face probleme, adica merge bine o perioada, dupa nu mia merge, adica ca si cum nu as avea ruter in casa, gaseste alte rutere de pe la vecini da numa al meu nu-l gaseste straight face. Si nu e problema de la ruter ca pe telefon imi merge wireless-ul. Stiti care ar fi problema si cum pot s-o rezolv?

1 răspuns:
| SSWK a răspuns:

Laptop IMB nu exista, poate IBM?
Este posibil sa ai o problema la placa de retea wireless a laptopului tau. Daca zici ca este vechi, poate sa cedeze.
Mergi la un service, pentru diagnostic exact.