| alex2009 a întrebat:

Salut am un laptop progress am instalat windows xp sp 3 pe el nu am cd cu drivere pentru el nu il pot conecta nici la net pentru ca nu am drivere pentru placa de retea. Doriti sa ma ajutati ca nu prea stiu sa caut drivere pentru el? Cateva date pentru laptop serial no TW7TFCCCB749022B Mai este un cod asta nu prea inteleg ce reprezinta QCI PN:1TW70000062. intel 4965AGN. Va rog frumos sa ma ajutati! Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa un numar de telefon si un nume,
te pot ajuta cu driverele sau suna mai bine la 0765562914

| eeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Salut poti sa rezolvi repede conectezi telefonul la pc bine inteles telu avand net pe el si descaci drivere sau pui driverele lui pe micro sd copiat din alt pc