| Dragos7777778 a întrebat:

Salut, am un modulator car mp3 player și nu știu de unde se pornește Bluetooth ul. Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Modulatoarele car redau muzica de pe un stick USB sau card de memorie si o transmit prin unde ultrascurte (88-108MHz FM) spre antena radioului masinii.
Nu folosesc bluetooth, de aceea nu gasesti nici mod de pornire.

| mihai69 a răspuns:

De unde știi că e BT? poate e doar pe FM. Pornește radioul și caută-l pe toată banda de FM.