| Kosmin9519 a întrebat:

Am un nokia n 97 si nu mi se mai incarca. Imi apare indicatorul ce arata cand se incarca bateria dar ramane tot descarcata. Icarcatorul nu este original l-am luat de la un service gsm.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Alexutzuu a răspuns:

Pai ori e de la telefon(de la setari ca eu am HTC si cand pun la incarcat ma intreaba daca vreau sa-l incarc sau sa il conectez la calculator sa-l folosesc ca mouse etc)incarcatoru meu e ca un cablu de date si de aia...si poate e umblat prin setari...