| camiitsu a întrebat:

Am un Nokia xpressMusic si cand fac poze cu camera secundara (din fata) pozele s unt foarte mici, si cand le descarc la fel. le pot mari? stiti vreo metoda? FUNDA :****

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu se pot mari, camera secundara este VGA = rezolutie 800x600 maxim. nu ai ce sa ii faci, decat upgrade la telefon (altul)

| cupydo0n a răspuns:

Le poti mari cu programe de editat cum ar fi Photoscape. Il poti descarca de aici : http://photoscape.softonic.it/

Dar daca le maresti nu o sa se mai vada clar.

O seara placuta.

| coriinawtf a răspuns:

Nu cred ca le poti mari, si in orice caz daca leai putea mari sear vedea rau.