| Kidnapper a întrebat:

Salut.Am un pc mai vechi cu o placa de baza ASUS p5k/epu,si ma intrebam daca suporta Hardiskuri sata

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Daca e placa de aici http://www.asus.com/Motherboards/P5KEPU/specifications/ atunci suporta hard disk-uri si unitati optice sata, maxim 4 la numar.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai tu nu te uiti daca suporta, sau vrei sa ne uitam noi? Sau nici cum arata o mufa SATA nu stii?

| Kidnapper explică (pentru K0sti):

Ii intrebam pe cei care au placa asta de baz domnule "DIploma in IT"

| K0sti a răspuns (pentru Kidnapper):

Pai de ce sa-i intrebi? Ti-e lene sa te uiti?

| StefanKogut a răspuns:

Daca ai mufe pe ea in care poti sa bagi un cablu SATA atunci suporta daca nu, nu.