| alex2009 a întrebat:

Salut am un proiect facut in word si astazi cand la vazut profesoara a zis sa il mut in powerpoint am incercat sa dau cu copy & paste dar nu iese bine. Va rog sa imi spuneti cum trebuie sa fac acest lucru ca sa iasa bine? proiectul trebuie sa iasa cam asa http://dl.transfer.ro/transfer_ro-15apr-294f5ed3cf0.zip ca daca dau cu copy paste in powepoint nu imi incape scrisul cum il fac sa fie pe 2 randuri o fraza parca trebuia ceva pe la insert? Nu mai stiu sigur. VA rog sa ma ajutati. Multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm...interesant.Pai,As vrea nespus de mult sa te ajut dar din pacate sint la o varsta frageda sa stiu ce trebuie sa faci. Mai bine intreaba la Google.Paa!