| VampyYuki a întrebat:

Salut.Am un ps3 si cand intru imi arata sa instalez sau sa updatez software-ul.Si nu stiu daca sa accept sau nu.Va rog ajutati-ma dau funda. REPEDE

2 răspunsuri:
| iker03 a răspuns:

Daca nu ii crack-uit ps3-ul, poti sa ii dai, daca joci pe net si iti cere update trebuie sa ii dai accept, daca iti faci tu cumva jocurile de pe calculator pe dvd pentru ps3, nu ii da, s-ar putea sa il blocheze.

| sltlp a răspuns:

Daca ai consola modata, nu fa actualizarea si spune exact ce cfw ai pe consola/ daca ai modare cu ode.
Daca ai consola nemodata(doar jocuri originale), poti sa dai update fara probleme.