| ninuvlad a întrebat:

Am un PSP pe care l-am formatat in 2007 cand l-am cumparat, iar acum ceva timp i-am facut un update (necitinde ce se poate intampla precum si re codarea device-ului) si nu mai puteam juca jocuri piratate si as vrea sa stiu cum il pot reformata fara sa ma mai duc mai platesc 150 de lei pentru drum si decodare. Daca imi puteti da un site pentru un tutorial sau ceva de genul asta ar fi perfect big grin! Multumesc.

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Este complicat, citisem mai de mult pe un forum cum discutau unii pe tema asta...

PS: cu 150 de lei poti cumpara un PSP mai vechi, dar modat laughing

| ninuvlad explică (pentru introduaicinumele):

Neeeah e foarte simplu am reusit sa-l decodez singur iti trebuie decat un usb amarat.