| DiNaMiK a întrebat:

Am un Samsung Tocco Lite sau se mai cheama GT-S5230 vreau sa stiu daca poate cineva sa imi spuna cum sa-mi aplic temele de pe el caci am scos cateva de pe net si nu merge niciuna si jocurile vreau sa stiu cum pot sa le instalez si ce tip imi trebuie.

Răspuns Câştigător
| Rallu_2412 a răspuns:

Poate nu merge sa pui alte teme. De obicei numai la Nokia merge schimbata tema... Ca si eu am avut Samsung si nu mergea... Si de jocuri nu stiu cum. tongue

1 răspuns:
| DiNaMiK explică:

Se poate multa lume a spus ca se poate dar nau vrut sa-mi spuna sau era in alta limba