| GrigoreCostinel a întrebat:

Am un server de cs:go si vreau sa vad daca am facut ce si cum trebuie. Daca se poate, un nume de program cu care sa incerc sa imi opresc serverul sau un program cu care sa fac fload (sa testez hostul). Daca este nevoie sa il cumpar, il cumpar. Nu vreau linkuri sau ceva, doar un nume. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| HeeVTM a răspuns:

Site-ul stressthem cred ca te va ajuta. Si ai grija daca cauti programe de flood de pe site uri fantoma ca este o posibilitate sa fie un troian in ele.

| GrigoreCostinel explică (pentru HeeVTM):

Nu e problema, testez intai pe un vm