| Brandus_Nicoleta_1996 a întrebat:

Salut, am un stik de memorie de vr-un an si am in el toata memoria unui calculator mai vechi. Astazi am vrut sa caut ceva si imi scpune ca stkul este gol si ca trebuie sa il formatez, de ce s-a intamplat asta si cum imi regasi toate informatiile, urgent!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Hanea_Andrei_1988 a răspuns:

Fie este corupt, fie l-ai formatat din greseala, incearca sa il scanezi cu file scavenger, in ideea de a mai recupera ceva.

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Incearca prin explorer! Daca nu vede nimic incearca pe alt calculator, iar daca nu-l vede nici acolo probabil sa se fi sters. Asta daca nu s-a formatat...