| Bogdan_Bob_1997 a întrebat:

Salut, am un telefon Archos 45 Titanium si vreau sa-l resetez din fabrica, l-am inchis, apoi am tinut apasat pe volum+ si on/off, da imi intra aici: http://postimg.org/gallery/2qlm6kpgo/471a6c2f/
Ce sa-i fac?

2 răspunsuri:
| Cristi250 a răspuns:

Ai intrat in modul Factory, de aici il testezi, incearca volum- si on/off (asa intri in recovery mode) apoi alege wipe data si gata, da reboot happy, Funda?

| Bogdan_Bob_1997 explică:

Am facut asta si intra in altele, dar nu intra in alea de resetare. Am mai dat reset, da la asta nu am asa ceva...cum intru?