| YoNutzZzEU a întrebat:

Am un telefon Motorola Ex128 si este blocat touch-ul cand apas orice buton de pe margine spune,,Apasati tasta trimitere pentru deblocare". Care tasta trimitere? E cumva vreo combinatie de taste?
Am mare nevoie de ajutor, ofer funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| cezar003 a răspuns:

Daca ai fi fost stapanul telefonului ai fi stiut, sau ai fost beat ranga cand l-ai conceput fie ca ti-a umblat cineva prin el, in toate cazurile ma bucur astazi in 2017 ca ai alt telefon si sper sa fii mai atent cu el