| BadJoker a întrebat:

Am un telefon nokia 5200 vechi [ e din 2008] si nu prea imi mai merg tastele. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

1. Schimbi tastele
2. Schimbi telefonul

Dacă te gândeşti şi tu un pic, că Dumnezeu ţi-a dat cap pentru ceva mai mult decât să nu îţi plouă în gât.

Baftă!

| Maariiaa a răspuns:

Mergi să ți-l repare la un magazin de telefoane sau economisește bani pentru unul nou.big grin

Baftăă!

| ydaa a răspuns:

Dul la reparat sau daca te taiee capu si sti sal asamblezi si sal desasanblezii curatal de praf sau ceva ori ia-ti altuwinking

| DfakfLaf a răspuns:

Salut BadJoker. Nu e prea vechi. Asa ca ar trebui sal repare la un magazin. Incearca. Succes