| Flore555 a întrebat:

Am un telefon Samsung corby si ( in lipsa internetului pe mobil ) vreau sa imi bag diferite widgeturi. Stiu chestia cu more widgets dar cum v-am spus nu am internet pe mobil. Va rog sa imi raspundeti cu siteul, nu cu diferite atributiuni de genul : cauta pe google. Va multumesc anticipat. Ofer funda raspunsului cu cele mai multe folosinte

4 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Care versiune de corby? ce model?

| Flore555 explică (pentru eandopuncttk):

Samsung corby GT-S3653

| Razvan_5448 a răspuns:

Samsung Corby ar trebui sa stie sa se conecteze la internet si prin wireless. Exista destule retele gratuite pe la Mac, Snack Attack, baruri, erau si prin parcuri, mai gasesti pe la vecini happy etc, te duci, daca trebuie sa cumperi ceva, iti iei si tu ceva si te conectezi la internet acolo. Asa mi s-ar parea cel mai simplu, te duci in telefon, activezi wireless, te conectezi la reteaua care e cu access liber, sau cu parola care o primesti si faci la fel ca si cum faceai prin internet pe mobil. Succes! happy

| Flore555 explică (pentru Razvan_5448):

Samsung corby GT-S3653 nu are wifi.